Telefon:
+48 41 254 10 19
Adres:
Mroczków 4
26-120 Bliżyn

Nowe produkty!

Już niebawem w naszej ofercie znajdziecie Państwo takie produkty jak: pasywator korozji, rozcieńczalnik do wyrobów spirytusowych, farba spirytusowa, impregnat do drewna, nanofarba wodna farba antykorozyjna...

 

Pasywator korozji - służy do wytworzenia czasowej powłoki zabezpieczającej powierzchnię materiału przed rdzą. Po wyschnięciu można malować innymi farbami. Nie wpływa negatywnie na późniejsze nakładanie powłok lakierniczych jak i prac spawalniczych. Po zastosowaniu środka powierzchnia nie zmienia wyglądu tzn. nie matowieje oraz nie uzyskuje połysku. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego produktu o właściwościach antykorozyjnych, charakteryzującym się zwiększonym stosunkiem powierzchni aktywnej do objętości, pasywator wykazuje wysoką aktywność chemiczną. Zostaje on zaadsorbowany na chronionej powierzchni. Powstająca w ten sposób warstwa tworzy barierę, która skutecznie izoluje materiał od otoczenia. Tworzona przez pasywator warstwa pasywna hamuje korozję galwaniczną oraz wywołaną aktywnością mikroorganizmów. Powłoka zapobiega także korozji lokalnej, na którą narażone są najczęściej miejsca spoin i szczelin.

 

Rozcieńczalnik do wyrobów spirytusowych - przeznaczony jest do rozcieńczania wyrobów spirytusowych oraz do czyszczenia narzędzi, pędzli i elementów zabrudzonych po malowaniu.

 

Farba spirytusowa - to produkt nowoczesny, jednoskładnikowy, łatwy w aplikacji i wysoce przydatny do konserwacji elementów w niesprzyjających warunkach mikroklimatycznych, przy niskich temperaturach powierzchniowej kondensacji wilgoci oraz na powierzchniach niedoczyszczonych. Farba ta jest mieszaniną najwyższej jakości pigmentów i wypełniaczy w alkoholowym roztworze syntetycznych spoiw, to jest substancji błonotwórczych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego surowca w postaci nanocząstek charakteryzującego się niepowtarzalnymi właściwościami antykorozyjnymi, farba została wzbogacona o komponent, który posiada zwiększony stosunek powierzchni do objętości, co wykazuje wysoką skuteczność w hamowaniu korozji. Farba spirytusowa bardzo dobrze sprawdza się przy malowaniu zawilgoconych powierzchni, jest elastyczna o wysokiej wytrzymałości mechanicznej.

 

Impregnat do drewna - to produkt na bazie żywicy akrylowej przeznaczony do ochrony i dekoracji drewna. Bezzapachowy. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego produktu o właściwościach antymikrobiologicznych, impregnat przeciwdziała rozwojowi pleśni i grzybów, zapobiega butwieniu i wydłuża żywotność drewna. Trwale łączy się z drewnem, nie podnosi jego palności i nie powoduje korozji elementów stalowych używanych przy jego montażu.

 

Nanofarba wodna farba antykorozyjna - to produkt nowoczesny, jednoskładnikowy, wodorozcieńczalny, łatwy w aplikacji o niskiej zawartości LZO (Lotne Związki Organiczne). Stanowi zawiesinę pigmentów i wypełniaczy w roztworze modyfikowanej żywicy akrylowej z dodatkiem środków pomocniczych, w tym uniepalniających, przez co otrzymana powłoka nie pali się. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego produktu  charakteryzującego się  właściwościami zarówno antykorozyjnymi i antymikrobiologicznymi, farba została wzbogacona o komponent, który posiada zwiększony stosunek powierzchni do objętości, co wykazuje wysoką aktywność chemiczną. Gwarantuje to pożądane właściwości, działa pasywująco na podłoże a jednocześnie hamuje wzrost bakterii i grzybów 
na powłoce.

Powrót do listy aktualności